O nas

 

   Biuro podróży Greland Tour działa w Słupsku od 2008 roku. Powstało z pasji i na bazie wiedzy jego właściciela, Pawła Rajszczaka. Niepozorne, małe biuro szybko przerodziło się w silną markę na terenie Słupska i okolic, a z roku na rok staje się rozpoznawalne również na terenie kraju.

   Dzięki 10-cio letniemu doświadczeniu oraz licznym wyjazdom służbowym i prywatnym mam możliwość przekazania Państwu nie tylko informacji o obiektach hotelowych, ale również mogę zainspirować do podróży. Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi i znanymi organizatorami wycieczek, którzy są gwarancją udanego i bezpiecznego urlopu. Są nimi m.in.: Itaka, Rainbow Tours, Wezyr Holidays, Grecos, Sun & Fun czy Exim Tours. Oferuję również produkty niemieckich organizatorów, m.in.: Neckermann, TUI, Dertour czy ITS.

   Staram się dokładnie analizować Państwa oczekiwania wobec wypoczynku, co pozwala mi dopasować najlepszą formę wyjazdu, destynację i hotel. Pomagam krok po kroku przy załatwianiu formalności, przed podróżą potwierdzam godziny wyjazdu, w miarę możliwości odpowiadam na wszelkie pytania.

   W ramach prowadzonej działalności przygotowałem stronę internetową, dzięki której można znaleźć interesujące oferty. Po dokonaniu rezerwacji wstępnej skontaktuję się z Państwem celem potwierdzenia rezerwacji i przeprowadzenia dalszych kroków. Jeśli uznam, że inna oferta mogłaby bardziej spełnić Państwa oczekiwania - zaproponuję ją, gdyż pełne zadowolenie Klientów jest moim priorytetem.

   Moje biuro podróży pomoże Państwu również w znalezieniu najlepszego połączenia autokarowego i lotniczego na terenie Europy i całego świata. Oferuję również rezerwację hoteli, domków wakacyjnych, wynajęcie samochodów, rejsy wycieczkowe oraz ubezpieczenia turystyczne.

   Uśmiech i podziękowania moich Klientów są dla mnie najwyższą nagrodą.

   Biuro znajduje się w centrum Słupska, przy ulicy Tuwima 12, obok drogerii Rossmann.

   Zapraszam
   Paweł Rajszczak

 

Dane rejestrowe:

Greland Tour - Paweł Rajszczak
ul. Juliana Tuwima 12/47
76-200 Słupsk
NIP 839-276-43-04
Regon 220675740
Nr konta: 52 2490 0005 0000 4500 6464 0533

Telefon: 59 840 19 99
E-mail: slupsk@grelandtour.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 10:00-14:00